Blog | JOBS-ABC


2019-01-27
Blog | Článek | Admin

Moderní aplikace ABC zakázky

Nové funkce, online přístup do aplikací bez pomoci zákaznické linky a nová grafika, ale stále spousta poptávek, investičních záměrů v seznamu zakázek. I nadále bude podstatná část poptávek běžně nedostupná a poskytována VIP klientům, jen malá část bude v seznamu poptávek k dispozici, ale více jak 180 poptávek denně je připraveno pro VIP klienty z celé ČR a SR ve službě PRIMA POPTÁVKA.

2019-01-27
Blog | Článek | Admin

Pryč s EET, formuláři a odvody, zaveďte jednu paušální daň

Živnostníci by své závazky státu vyrovnali jednoduše určenou paušální částkou. Díky ní by navíc nemuseli každý rok podávat tři různé formuláře, tedy daňové přiznání, přehledy pro pojišťovnu a ČSSZ, a komunikovat se třemi různými institucemi. Sjednotily by se termíny a podnikatel by posílal jen jednu platbu finančnímu úřadu. Finanční úřad by poté sám poskytl odpovídající údaje ČSSZ a příslušné zdravotní pojišťovně a zároveň jim podle zákonného klíče přeadresoval i část vyinkasovaných finančních prostředků. Drobný podnikatel by tak komunikoval jen s jedním výběrčím a odpadly by případné násobné kontroly ze tří různých institucí. Koncept předpokládá existenci několika paušálů, odstupňovaných podle předpokládané výše příjmů. Podnikatelské odbory však především chtějí, aby se obrátil vztah státní správy a podnikatelů. Aby povinnosti zpracovávat daně a odpovědnost za správnost výpočtů nesla finanční správa. Stát má veškeré informace, které k tomu potřebuje. Takový postup by navíc mohl smířit malé podnikatele a živnostníky například s EET. Když stát sleduje každodenní pohyby tržeb a má i přesnou kontrolu nad DPH (kontrolní hlášení DPH), ať tedy vypočítá podnikateli daně. Podnikatel by ušetřil za práci účetních a zbavil by se neustálé hrozby, že kontrola FS bude rozporovat jeho výsledky a udělí mu za to pokutu. Naopak, podnikatel by kontroloval práci finanční správy, uzavřel Radomil Bábek.

2019-01-20
Blog | Článek | Admin

Poptávky a zakázky pro firmy i živnostníky

Kompletní stavby na klíč i jednotlívá řemesla, zařízení domů a bytů, služby od výmalby po úklid. Výběr dodavatele od projektanta přes generálního dodavatele až k subdodavatelům jednotlivých řemesel nebo zboží. Stavební a dodavatelské zakázky i z neveřejné databáze z ČR a SR. Pro všechny zdarma - poptávky z celé ČR a EU k dispozici zdarma i s kontakty z veřejné databáze. Pro VIP klienty - obchodní příležitosti z neveřejné databáze, zakázky v regionu ještě letos, ale i v r. 2019 a dále. První informace o možné zakázce. Dodávky zabezpečení nebo zařízení domů a kanceláří a služby jako úklidový i zahradnický servis. Obchodní příležitosti pro finanční poradce, obchodníky, zboží, služby i poradenství. Jako VIP klient provizi platíte jen při realizaci zakázky. Na chatu ABC zakázky uveďte kontakt a zájem a náš obchodník sám kontaktuje. Nabídka je určena pro VIP klienty.

2018-10-23
Blog | Článek | Admin

Pozor na služby některých daňových poradců

Mé zkušenosti z daňovým poradcem z Příbrami jsou velmi tristní a díky jeho "službám za měsíční paušál přes 8 tis. Kč" + faktury za daňová přiznání a zastupování jsem byl odsouzen na 5 let nepodmíněně do věznice z ostrahou jako těžký zločinec. Za špatně zaúčtovaných 5 faktur a několik účetních záznamů, které účtovala účetní firma této daňové poradkyně. Ač má povinnost mlčenlivosti vůči svému klientu i před orgány státní správy, tak svědčila a popisovala všem situaci kdo se zeptal a většinou tvrdila, že účtoval poškozený a ona neměla za povinnost kontrolovat faktury. A to zaúčtovala faktury s DPH i když na faktuře byla jasně uvedeno, že dodavatel není plátce DPH, které umí zaúčtovat každý začínající účetní. Tato daňová poradkyně tak spolupracovala s FÚ a policií a navíc i nepravdivě, přesto, že Etický kodex daňových poradců předpokládá, že poradce bude spolupracovat s klientem, ale ne s státní správou a berňákem!!! Když se, po čase, u soudu daňová poradkyně dozvěděla, že porušila zákon tak slíbila soudu, že se poškozenému omluví, ale tak se nikdy nestalo. Naopak si poškozený musel najmout právníka a tento slib vymáhat spolu s odškodněním. Ale toto daňovou poradkyni rozlítilo tak, že i když podepsala Etický kodex poradce, tak začala poškozeného znovu dehonestovat, konstruovat další výpovědi, urážky a smyšlenky tak, že poškozený soud prohrál a důvodem bylo většinou promlčení nebo subjektivní a objektivní hodnocení. Hlavně se z daňového poradce, podle soudů v ČR, stává obyčejný účetní, když sám prohlásí, že nemluvil o daňových věcech. To asi jako doktor, který má za koníčka zahradu, poskytne nezákonně údaje o pacientech a pak se vymlouvá, že v té době byl zahradník. I to je možné v ČR. Podle Etického kodexu daňových poradců má poradce stát za svým klientem téměř vždy. V případě, že podobné služby vám daňový poradce poskytuje a nechcete se dostat do spárů FÚ a potažmo i k soudu, tak si napište, do blogu o kontakt a já všem poradím jak se vyvarovat podobných "odborníků", kteří si nechají platit za vlastní neschopnost.

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


ZÁJEM O REGISTRACI NÁM POŠLETE ZDE, CHATEM NEBO NA E-MAIL obchod@jobs-abc.cz

Platební údaje pro VIP klienta:
Banka Creditas a.s., 108876944/2250
částka: 2.990,- Kč/1 rok od 1.2.2023
Bankovní spojení:
č.ú.: 108876944/2250
v.s.: IČ dodavatele či název firmy nebo jméno a příjmení plátce
s.s.: 2024

ABC jobs.cz

Provozovna PRAHA: Nádražní ul, 150 00, Praha 5, Smíchov
Costa Team s.r.o., IČ: 24268208, Most, Josefa Hory 1199
Zákaznická linka non - stop zdarma, sami zavoláme zpět
Tel: +420 704 510 345, voláme zpět
E-mail: obchod@jobs-abc.cz

chat ABC jobs